Studiesenteret

13.01.2008

Tenesteinnhald

Studiegruppe

Studiesenteret er samlokalisert med biblioteket på kommunehuset og er ope for publikum i bibliotekets opningstider eller etter avtale.

Studiesenteret står til disposisjon for alle som vil ta eit kurs eller ei utdanning. Utstyret kan og nyttast til henting av informasjon. Her kan du og gjennomføre kurs for andre. Kursrommet har 10 datamaskiner i nettverk med skrivar og internett med breiband, videoprosjektor og konferanseutstyr.
Leiaren av Studiesenteret kan gje deg studierettleiing.
Studiesenteret er også kursarrangør. Sjå også under Annonser.

Pris

I kommunehuset si opningstid er bruken av utstyret gratis så lenge det ikkje hindrar andre i å bruke rom og utstyr samstundes. Når rommet er reservert, er prisane:

  • romleige 10 kr/time
  • bruk av data 5 kr/time pr. maskin
  • bruk av videokanon 10 kr/time
  • leige av videokanon 100 kr
  • bruk av videokonferanse 60 kr/time (også i arbeidstida)

Grupper og enkeltpersonar som vil bruke senteret over lengre tid, tek kontakt for særskild avtale.

Målgruppe

Enkeltpersonar, grupper, verksemder, studentar og elevar.

Slik får du tenesten

Ta kontakt med leiaren for Studiesenteret eller Servicetorget i Skjåk kommune  og spør om rommet er ledig. Her kan du og tinge på rommet for lukka arrangement.

Kontakt

Stein Grjotheim leiar av Studiesenteret tlf. 61217038
Servicetorget tlf. 61217000
Skrive av: Aud Hove