Kontaktinformasjon for Ottadalen barnevernteneste

Klikk for stort bildeInterkommunal barnevernteneste 

Kontaktinformasjon

  • Telefon: 61 70 07 00 (sentralbord rådhuset)
  • Akutte henvendelser utenom arbeidstid: Nord-Gudbrandsdal barnevernvakt tlf. 908 54 475
  • E-post: barnevernteneste@sel.kommune.no
  • Brevpost sendast til: Barnevernstjenesten for kommunene Sel, Vågå, Lom og Skjåk, Botten Hansensgt. 9, 2670 Otta

Besøk oss

  • Sel: Vi har lokaler i 3.etasje i Grandbygget, Ola Dahls gate 3B. Åpningstider: Mandag - fredag 08:00 - 15.30
  • Vågå: kontortid onsdager
  • Skjåk: kontortid tirsdager
  • Lom: kontortid fredager
Tilsette ved barneverntenesta
Tilsette ved barneverntenesta
Namn Stilling Telefon E-post
Kristin Kalbakk Virksomhetsleder 41 53 72 87 kristin.kalbakk@sel.kommune.no
Karina Mandal Teamleder/nestleder 91 24 54 33 karina.mandal@sel.kommune.no
Mona Rudi Hegge Sekretær (tirs, ons. og tors) 90 21 91 17 mona.hegge@sel.kommune.no
Elisabeth Sletten Lysbakken Barnevernkonsulent 915 23 757 elisabeth.lysbakken@sel.kommune.no
Lene Grev Barnevernkonsulent 95 20 30 62 lene.grev@sel.kommune.no
Lene Steen (permisjon fra 08.10.) Barnevernkonsulent 91 85 83 77 lene.steen@sel.kommune.no
Hilde Grothe Johnsgård Barnevernkonsulent 47 70 11 96 hilde.johnsgard@sel.kommune.no
Anne Ragnhild Kvarberg Miljøarbeider 41 68 99 72 anne-ragnhild.kvarberg@sel.kommune.no
Liv Høystad Barnevernkonsulent/PMTO-terapeut 90 78 79 16 liv.hoystad@sel.kommune.no
Nina Hoff Barnevernkonsulent 90 47 89 24 nina.hoff@sel.kommune.no
Nora Skaarnæs Seim (permisjon) Barnevernkonsulent 48 07 59 24 nora.skaarnaes.seim@sel.kommune.no
Marit Løkken Sanden Barnevernkonsulent 91 00 80 72 marit.loekken.sanden@sel.kommune.no
Iselin Resset Barnevernkonsulent 47 71 60 32 iselin.resset@sel.kommune.no
Marte Linderud Familieveileder/ barnevernkonsulent 40 03 65 70 marte.linderud@sel.kommune.no
Sigrid Aaboen Barnevernkonsulent 91 69 76 71 sigrid.aaboen@sel.kommune.no
Christina Larsen Barnevernkonsulent 41 54 27 91 Christina.larsen@sel.kommune.no
Linda Iren Martinez Barnevernkonsulent 48 07 59 24 Linda-iren.Martinez@sel.kommune.no
Anne Beate Soleim Barnevernkonsulent 95 16 59 23 anne.beate.soleim@sel.kommune.no
Anne Matre Miljøterapeut/PMTO-terapeut 90 29 32 80 Anne.matre@sel.kommune.no

Kart

Skjåk kommunehus