Lærarar

 

 

Lærarar (sjå bilete sist i artikkel)

Lærarar (sjå bilete sist i artikkel)
Navn Instrument E-post Telefon
Oddrun Kvalheim (ute i permisjon ) Kulturskulerektor / Musikk i byrjinga av livet oddrun.kvalheim@skjaak.kommune.no 922 16 716
Kristin Dahl Piano brossetpatrick@gmail.com 908 08 438
Kristin Kolden Fele kr.kolden@hotmail.com 977 16 558
Live Visdal (ute i permisjon) Dans live.visdal@oppland.org 974 15 515
Marie Olsen Bye Dans marieobye@hotmail.com 915 74 016
Mads Erik Odde Torader/Trekkspel madserikodde@gmail.com 975 02 432
Geir Byre Bass/Gitar og Karusell kunst/minikarusell geir.byre@gmail.com 990 28 292
Guro Grimstad Song grimstadguro@gmail.com 971 30 589
Rikard Skjelkvåle Fele skjelkvaale@bbnett.no 415 63 915
Stian Bøhle Bass/Gitar/Slagverk stian.bohle@skjaak.kommune.no 913 81 446
Ranveig Henriksen Bøhle (ute i permisjon) minikarusell og karusell kunst ranveig.henriksen.bohle@skjaak.kommune.no 911 39 020
Liv Berit Sørhage Fagerli visuell kunst og karusell kunst liv.berit@hotmail.com 905 57 030
Erik de Presno Slagverk: Erik_dep@hotmail.com 90 41 41 98
Magnus Lilleengen Gitar og Bass mailto:magnuslilleengen@hotmail.com 913 30 973

 

Klikk for stort bilde
Klikk for stort bilde
Klikk for stort bilde
Klikk for stort bilde
Klikk for stort bilde
Klikk for stort bilde
Klikk for stort bilde
Klikk for stort bilde
Klikk for stort bilde
Marie Olsen Bye - Klikk for stort bilde
Liv Berit Sørhage fagerli - Klikk for stort bilde