Kontaktinformasjon for Ottadalen barnevernteneste

Interkommunal barnevernteneste

 

Kontaktinformasjon

  • Telefon: 61 70 07 00 (sentralbord rådhuset)
  • Akutte henvendelser utenom arbeidstid: Nord-Gudbrandsdal barnevernvakt tlf. 908 54 475
  • E-post: barnevernteneste@sel.kommune.no
  • Brevpost sendast til: Barnevernstjenesten for kommunene Sel, Vågå, Lom og Skjåk, Botten Hansensgt. 9, 2670 Otta

Besøk oss

  • Sel: Vi har lokaler i 3.etasje i Grandbygget, Ola Dahls gate 3B. Åpningstider: Mandag - fredag 08:00 - 15.30
  • Vågå: kontortid onsdager
  • Skjåk: kontortid tirsdager
  • Lom: kontortid fredager

Tilsette ved barneverntenesta (PDF, 130 kB) 08.08.22.

Tilsette ved barneverntenesta

Tilsette ved barneverntenesta
Ansatt Stilling Telefon E-post adresser Div. kommentarer
Kristin Kalbakk Virksomhetsleder 41 53 72 87 kristin.kalbakk@sel.kommune.no
Karina Mandal Teamleder/nestleder 91 24 54 33 karina.mandal@sel.kommune.no
Lene Grev Barnevernkonsulent/teamleder 95 20 30 62 lene.grev@sel.kommune.no
Mona Rudi Hegge Sekretær (tirs, ons. og tors) 90 21 91 17 mona.hegge@sel.kommune.no
Hilde Grothe Johnsgård Barnevernkonsulent 47 70 11 96 hilde.johnsgard@sel.kommune.no
Sigrid Aaboen Barnevernkonsulent 91 69 76 71 sigrid.aaboen@sel.kommune.no
Nina Hoff Barnevernkonsulent 90 47 89 24 nina.hoff@sel.kommune.no
Marit Løkken Sanden Barnevernkonsulent 91 00 80 72 marit.loekken.sanden@sel.kommune.no
Anne Beate Soleim Barnevernkonsulent 95 16 59 23 anne.beate.soleim@sel.kommune.no
Christina Larsen Barnevernkonsulent 41 54 27 91 Christina.larsen@sel.kommune.no
Oda Halvorsen Barnevernkonsulent 91 85 83 77 Oda.halvorsen@sel.kommune.no
Sara Slåtten Gjesdal Barnevernkonsulent 40 03 65 70 saraSlatten.gjesdal@sel.kommune.no
Stina Cecilie Storhaug Løkken Barnevernkonsulent 48 07 59 24
Anne Ragnhild Kvarberg Miljøarbeider 41 68 99 72 anne-ragnhild.kvarberg@sel.kommune.no
Liv Høystad Barnevernkonsulent/PMTO-terapeut 90 78 79 16 liv.hoystad@sel.kommune.no
Anne Matre Familieveileder/PMTO-terapeut 90 29 32 80 Anne.matre@sel.kommune.no
Nora Skaarnæs Seim Barnevernkonsulent 48 07 59 24 nora.skaarnaes.seim@sel.kommune.no

Kart

Skjåk kommunehus